درباره ما

بوم گردی ملک آباد

از خدمات  مجموعه بوم گردی ملک آباد می توان به موارد زیر اشاره نمود .

 1. ویلا مشرف به طبیعت بکر

  این مجموعه شامل 5 دستگاه ویلا مشرف به طبیعت بکر می باشد که ما همین طبیعت بکر را یکی از خدمات و ویژگی های مجموعه اقامتی خود می دانیم و مطعنن از این مناطق و طبیعت بکر بسیار اندک می باشد .

 2. پذیرایی با غذای محلی

  از دیگر ویژگی های متمایز مجموعه بوم گردی ملک اباد پذیرای با منوی غذا های محلی و می باشد .( کافیه یک بار امتحان کنید …)

 3. راهنمای های گردشگری

  برای راهنمای و معرفی مناطق گردشگری این استان مشاوران راهنمای گردشگری ما در خدمت شما عزیزان می باشند و آماده تعیین مناطق گردشی هدف و مسیریابی از طریق gps  به شما سروران گرامی می باشند .

 4. عکاسی و موسیقی

  یکی از خاطرات به یاد ماندنی در این مجموعه برگزاری مراسمات شبانه با موسیقی محلی و عکاسی در دل طبیعت به صورت گروهی می باشد .

معرفی مجموعه بوم گردی ملک آباد

مجموعه بوم گردی ملک آباد از شما عزیزان دعوت میکند که بامسافرت به استان چهار محال و بختیاری و شهرستان کوهرنگ از طبیعت بکر و روستاه های دیدنی و مناطق گردشگری و توریستی که سالیانه میزبان هزاران گردشگر از سرتا سر نقاط ایران و جهان می باشد لحظاتی خوش و خاطراتی به یادماندنی و با هزینه اقامت بسیار کم برای شما فراهم آورد .

این مجموعه اقامتی شامل 5 دستگاه ویلا در روستای ملک آباد شهرستان کوهرینگ می باشد که شما عزیزان میتوانید از طریق GPS  آنلاین که در سایت موجود می باشد به این مکان دسترسی پیدا کنید .

معرفی اقامتگاه های بوم گردی

اقامتگاه بوم گردی

واژه اقامتگاههای بوم گردی برای اولین بار درنخستین سمینار بین المللی اقامتگاههای بوم گردی که در سال ۱۹۹۴ در خلیج ماهو در جزایر ویرجین در امریکا برگزار گردید، مطرح شد. علیرغم اینکه بسیار واژه قدیمی است.اولین دستورالعمل بین المللی اقامتگاههای بوم گردی نیز نتیجه ی کنفرانس بین المللی کاستاریکا در سال ۱۹۹۵ و پنج سال تحقیق و بازبینی بود.

بوم گردشگری یا طبیعت‌گردی، گونه‌ای از گردشگری است که در آن گردشگران برای دیدار از مناطق طبیعی نامسکون و دست‌نخوردهٔ جهان سفر می‌کنند و به تماشای گیاهان و پرندگان و ماهی‌ها و اشخاص محلی میپردازد

حضور راهنمایان و بلدهای محلی و فراهم نمودن فرصت بازدیدی از سیمای طبیعی و بستر فرهنگی پیرامون اقامتگاه های بوم گردی توسط راهنمایان مورد تایید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  مهیا گردیده است

طراحی داخلی و خارجی کلیه اقامتگاه های بوم گردی باید با رویکرد بهره برداری از مبلمان و تجهیزات سنتی و بومی صورت گرفته تا ضمن تأمین رفاه برای گردشگران، فرصت آشنایی و درک فرهنگی منطقه فراهم شود.

میهمانان با شیوه سنتی زندگی در آن محل خاص آشنا شده و از غذاهای محلی آنجا استفاده و در محیطی طبیعی سفر خود را به انجام برساند. برخی از آنان فعالیت‌های طبیعت گردی مکملی چون بیابان گردی، جنگل نوردی است.

بوم گردی ملک آباد کوهرنگ
برحسب متر

مسافت برخی مناطق گردشگری تا مجموعه

7آبشار شیخ علیخان
20غاریخی چما
1000آبشار تونل کوهرنگ
1000پیست اسکی چلگرد
اهداف وارزش ها

سخن مدیریت مجموعه

بوم گردی کوهرنگ

اقامتگاه بوم گردی نوعی از محل های اسکان برای مسافران است که بر خلاف هتل ها که ویژگی یکسان و کاملا مدرن (به اصطلاح آپارتمان بزرگ  به آپارتمان کوچک است) دارند، دارای ویژگی محیطی و بومی-فرهنگی خاص خود بوده و به نوعی اقامتگاهی بومی و محلی است که عمدتا در خانه های قدیمی بازسازی شده یا دارای شکل خاص  و با شیوه ای که مطلوب برای مسافران باشد اداره می شوند. به گونه ای که مهمان کاملا حس مالکانه و شریک بودن با طبیعت به او وارد و غالب میگردد هدف اصلی از این توسعه و ساخت این اقامتگاه ها دستیابی به توسعه پایدار در جوامع بومی و حفظ سنت های محلی و قدیمی  است. در این طرح عمدتا اعضای یک خانواده مدیریت اقامتگاه را برعهده دارند و خدمات تنظیم شده را به مهمانان خارجی و داخلی ارائه می دهند.
در حقیقت از اصلی ترین شروط اصلی این اقامت گاه ها مشارکت و همکاری اعضای صاحب خانه (اقامتگاه) و سایر افراد محلی در کلیه فعالیت های گردشگری و خدماتی و حتی راهنمای سفر به طبیعت بکر برای گردشگران در مقصد است. این مجموعه در نظر دارد تا خدماتی که عموما شامل تولید و عرضه صنایع دستی بومی، پخت و ارائه غذاهای بومی و نوشیدنی محلی، برگزاری مراسم های آئینی و سنتی و آشنایی با سایر ویژگی ها و جذابیت های گردشگری مقصد است را ارائه بنماید. در این طرح سعی شده تا آرامش زندگی سنتی به مهمانان انتقال داده شود و آن ها را از مشغله های زندگی دنیای صنعتی و مدرن کاملا بدور نگه دارد.  گردشگران با منش و خوی افراد بومی و محلی آشنا شده و همزمان با برگزاری مراسمات محلی از طریق وب سایت بوم گردی که در حال راه اندازی است و یا تلگرام تاریخ مراسمات اعلام میشود ضمنا محیط کاملا محصور در چشمه زارهای متعدد بوده و سرسبزی خاصی داشته و آب چشمه ها هم از وسط مجموعه و کنار جاده محوطه بوم گردی میگذرد که صدای شرشر آب، اهنگ طنین اندازی وارد میکند و این صدا صفای خاصی به مهمان  عزیز اهدا میکند

برای اقامت در مجموعه ی ما می توانید هم اکنون با سیستم رزرواسیون ما بصورت آنلاین رزرو نمایید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
معرفی ما
مجموعه بوم گردی ملک آباد از شما عزیزان دعوت میکند که بامسافرت به استان چهار محال و بختیاری و شهرستان کوهرنگ از طبیعت بکر و روستاه های دیدنی و مناطق گردشگری و توریستی که سالیانه میزبان هزاران گردشگر از سرتا سر نقاط ایران و جهان می باشد لحظاتی خوش و خاطراتی به یادماندنی و با هزینه اقامت بسیار کم برای شما فراهم آورد .
سبدخرید